Іудейська релігійна громада "Міцва"
Навчально-виховний комплекс "Міцва-613"

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 38 0456 353 144

Не забувайте рідну школу!

2017/2018

11 класс: Афонін Артем, Горбань Назар, Гринчук Карім, Іванов Ростислав, Комарова Марина, Кушнір Олександра, Марущак Вікторія, Мегдальська Еліна,Перевертун Денис, Соколинський Кирило, Тарасенко Дмитро, Хачатуров Артемій

9 клас:

2016/2017

11 клас: Лентюгов Даніїл, Олійник Іван, Печененко Людмила, Савінв Анастасія, Смиченко Анна

9 клас: Зінченко Віолета, Турсунов Андрій

2015/2016

11 клас: Годік Регіна, Коломієць Єлизавета, Сукач Поліна, Хохлов Ростислав, Шабельник Олександр, Щербак Павло

9 клас: Орліковська Кіра

2014/2015

11 клас: Веред Євген, Волкова Надія, Іванова Ірина, Коломієць Антон, Петрова Віолетта, Рудянська Єлизавета, Цепа Дарина

10 клас: Щербина Ілля

9 клас: Гільченко Андрій,Григор Валерія, Милко Павло, Чернявський Давид

8 клас: Грисюк Олександра

2013/2014

11 клас: Болтава Олександра, Кіпцевич Антон, Костенко Яна, Митник Владислав, Фельтіна Олександра

9 клас: Машляківський Ігор, Шелевер Ян

2012/2013

11 клас: Жеков Євген, Козакевич Дар'я, Коваленко Павло, Ковальчук Маргаріта, Фрідман Юлія, Шакун Назар

9 клас: Бойко Софія, Гаврушенко Ольга, Гаврушенко Юлія, Панченко Ігор, Янішевський Сергій

2011/2012

11 клас: Андрющенко Ігор, Балер Ігор, Буйняк Ярослав, Парменов Богдан, Рудянський Сергій, Ходанович Владислав

9 клас: Васільєва Елеонора, Печененко Катерина

2010/2011

11 клас: Векслер Олександр, Літвінов Антон, Олійник Ольга, Чистосердов Ростислав

9 клас: Бабенко Владислав, Дунаєвська Діана, Шинкаренко Олександр

2009/2010

11 клас: Бевза Карина, Ковтун Олександра, Мудренок Віта, Степанюк Михайло, Шихтман Сергій

2008/2009

11 клас: Коваленко Денис, Максимчук Діна,  Щербенко Марія, Богданова Карина, Бряник Катерина

2007/2008

11 клас: Дунаєвська Олена, Зайцева Юлія, Закурнаєва Юлія, Кабанченко Ярослав, Мартинюк Анастасія, Мураховський Святослав, Симоненко Марія, Сириця Крістіна, Черновол Аліна

9 клас: Мартинюк Олександр, 

2006/2007

11 клас: Ардатьєв Арсеній, Вінарова Юлія, Кіпцевич Валерія, Петриченко Яна, Портной Яків, Усенко Євгеній, Ходанович Дмитро

9 клас: Акімов Артур

2005/2006

11 клас: Пастернак Ірина, Семенюк Ірина, Скубіцька Антоніна

9 клас: Лепілов Олесандр

2004/2005

11 клас: Іванушкіна Олена, Кушнір Олена, Могилевська Кристина, Немировська Олена

 

Навчально-виховний комплекс "Міцва-613"